ASBIS rozszerza współpracę z liderem technologii NAS

Lipiec 09, 2024

QNAP, distribution

ASBIS rozszerza współpracę z liderem technologii NAS

ASBISC Enterprises PLC, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), rozszerzył na Uzbekistan swoją wieloletnią współpracę z globalnym liderem technologii NAS (Network Attached Storage), firmą QNAP Systems Inc. W ramach tej współpracy ASBIS będzie dystrybuował na rynku uzbeckim szeroką gamę produktów QNAP, przede wszystkim innowacyjne produkty w zakresie pamięci masowej, sieci i inteligentnego wideo.

ASBIS współpracuje z QNAP Systems Inc. od 13 lat, dystrybuując do tej pory rozwiązania tej firmy w Ukrainie, Czechach, na Słowacji oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Analitycy z ASBIS przewidują, że w ciągu najbliższych kilku lat zwiększy się zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej podłączone do sieci (NAS) w Uzbekistanie, czyli urządzenia zapewniające łatwy dostęp do plików cyfrowych za pośrednictwem sieci wi-fi lub przewodowej.

Z przyjemnością ogłaszamy rozszerzenie zasięgu geograficznego naszej współpracy z firmą QNAP, wiodącym dostawcą na rynku sieciowych pamięci masowych. Wraz z wejściem z produktami tej firmy do Azji Środkowej przez Uzbekistan, mamy możliwość dystrybucji w tym regionie najnowocześniejszych rozwiązań NAS i profesjonalnych rozwiązań sieciowych rejestratorów wideo (NVR).powiedział Marek Horyl, Dyrektor Marketingu Produktu w Grupie ASBIS.

QNAP Systems Inc. (Quality Network Appliance Provider) to tajwańska firma założona w 2004 roku, specjalizująca się w rozwiązaniach pamięci masowej i sieciowych. Firma uznawana jest za jednego ze światowych liderów w branży zaawansowanej i innowacyjnej technologii NAS (Network Appliance Provider), która wykorzystywana jest zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa do przechowywania i zarządzania danymi.

Disclaimer: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.